Studniówka 2019

Studniówka 2019

Dnia 9 lutego 2019r, na symboliczne 100 dni przed egzaminem dojrzałości, w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku spotkało się 353 maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi, by wspólnie z Gronem Pedagogicznym przeżyć swój pierwszy bal, tak ważny i tak wyjątkowy, do którego wszyscy przygotowywaliśmy się od kilku miesięcy.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Wicestarosta Leżajski Pan Lucjan Czenczek, Członek Zarządu Powiatu Pan Krzysztof Trębacz, Wiceprzewodniczący Rady Rodziców i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Pan Marek Leszczak, Wójt Gminy Leżajsk Pan Krzysztof Sobejko, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Ireneusz Sudoł, oraz Dyrekcja Szkoły: Pan Zbigniew Trębacz, Pan Dymitr Malec i Pan Waldemar Tłuczek. Ich obecność, podobnie jak obecność Wychowawców klas maturalnych, była okazją dla wszystkich uczniów na wyrażenie wdzięczności za wkład w życie szkoły i edukację młodzieży.

Maturzyści, choć dobrze znani swoim nauczycielom, podczas balu pokazali się w innej odsłonie. Piękne stroje i nienagannie zatańczony najważniejszy taniec tego wieczoru – Polonez – sprawiły, że zarówno zaproszeni goście, nauczyciele, jak i licznie zgromadzeni Rodzice nie kryli zachwytu. Dla nas wszystkich bal studniówkowy to moment, kiedy widzimy jak młodzi ludzie, którzy trzy lub cztery lata temu nieśmiało przekroczyli mury naszej szkoły, są już dojrzali, eleganccy i przygotowani w wejście w dorosły świat.

Życzenia powodzenia na maturze oraz realizacji życiowych planów i marzeń, jak również udanej zabawy podczas balu przekazali młodzieży: Wicestarosta Leżajski Pan Lucjan Czenczek, Wójt Gminy Leżajsk Pan Krzysztof Sobejko oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Ireneusz Sudoł. Do życzeń dołączył się Dyrektor szkoły Pan Zbigniew Trębacz, który oficjalnie rozpoczął bal zapraszając wszystkich do poloneza.

Zabawa trwała nieprzerwanie do białego rana i z pewnością pozostanie w naszych sercach na zawsze. Niech zbliżające się egzaminy przebiegną równie sprawnie i przyniosą wszystkim radość i satysfakcję.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji balu:
– Panu Andrzejowi Więcławowi, który zapewnił nam catering,
– Panu Pawłowi Burdzie z firmy PbLight za dekorację hali sportowej,
– Zespołowi Golden Band za oprawę muzyczną uroczystości,
– Pani Agnieszce Kwiecień i Pani Barbarze Grzywna za przygotowanie poloneza,
– Panu Krzysztofowi Muskusowi za oprawę filmową,
– Panu Robertowi Gradzińskiemu za wykonanie pamiątkowych zdjęć,
– młodzieży i wychowawcom klas maturalnych, których pomoc i zaangażowanie były tak niezbędne w organizacji tego niezwykłego wieczoru.

Organizatorzy: Anna Mielniczek i Katarzyna Rynkiewicz