Studniówka 2020

Studniówka 2020

W dniu 11 stycznia 2020r., zgodnie z wieloletnią tradycją, na 100 dni przed maturą, w naszej szkole odbył się coroczny Bal Studniówkowy. W tym roku wzięło w nim udział 325 maturzystów z 11 klas maturalnych. Rangę tego wydarzenia podniosła obecność znamienitych gości, wśród których znaleźli się: Starosta Powiatu Leżajskiego Pan Marek Śliż, Dyrektor Wykonawczy Polskiej Izby Handlowej w Waszyngtonie i fundator stypendium VICTORIA Pan Ireneusz Lubaczewski, Przedstawiciele Polskiej Izby Handlowej w Waszyngtonie Pan Robert Jordan i Pan Robert Jordan Junior, Wójt Gminy Leżajsk Pan Krzysztof Sobejko, Wicestarosta Powiatu Leżajskiego Pan Lucjan Czenczek, Członek Zarządu Powiatu Leżajskiego Pan Krzysztof Trębacz, Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Pani Aurelia Kryla, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Ireneusz Sudoł, Przedstawiciele Rady Rodziców Pan Paweł Sudoł i Pan Stanisław Konior, Dyrekcja Szkoły Pan Zbigniew Trębacz i Pan Dymitr Malec. Nie mogło zabraknąć również wychowawców klas maturalnych oraz grona pedagogicznego, których zaproszenie jest dowodem wdzięczności za ich pracę i wkład włożony w edukację młodzieży. Całość uroczystości z wielkim zachwytem obserwowali licznie zgromadzeni rodzice, którzy nie tylko pragnęli zobaczyć swoje pociechy w ten wyjątkowy wieczór, ale również służyli pomocą nad przebiegiem całego balu.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 18.00 w hali sportowej, która w ten wieczór zamieniła się w piękną salę balową. Uczniowie podziękowali zgromadzonym gościom, Dyrekcji i Wychowawcom za stworzenie dobrych warunków do nauki i przekazaną wiedzę.

Życzenia powodzenia na maturze oraz realizacji życiowych planów i marzeń, jak również udanej zabawy podczas balu przekazali młodzieży: Starosta Leżajski Pan Marek Śliż, Dyrektor Wykonawczy Polskiej Izby Handlowej w Waszyngtonie i fundator stypendium VICTORIA Pan Ireneusz Lubaczewski, oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Ireneusz Sudoł. Do życzeń dołączył się Dyrektor Szkoły Pan Zbigniew Trębacz, który oficjalnie rozpoczął bal zapraszając wszystkich uczniów do poloneza.

Zabawa trwała nieprzerwanie do białego rana i z pewnością na długo pozostanie w naszych sercach. Pamięć o tym wyjątkowym wieczorze pozwolą nam zachować licznie zrobione zdjęcia i nakręcony materiał filmowy. Niech ten udany wieczór będzie pierwszym akcentem zapowiadającym koniec edukacji, a zbliżające się egzaminy przebiegną równie sprawnie i przyniosą nam wszystkim radość i satysfakcję.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji balu:
– Panu Andrzejowi Więcławowi, który zapewnił nam catering,
– Panu Pawłowi Burdzie z firmy PbLight za dekorację hali sportowej,
– Pani Agacie Matuszek z kwiaciarni Storczyk za dostarczone kwiaty,
– Zespołowi Golden Band za oprawę muzyczną uroczystości,
– Pani Agnieszce Kwiecień i Pani Barbarze Grzywna za przygotowanie poloneza,
– Panu Krzysztofowi Muskusowi za oprawę filmową,
– Panu Robertowi Gradzińskiemu za wykonanie pamiątkowych zdjęć,
– Rodzicom za pomoc w przeprowadzeniu balu,
– młodzieży i wychowawcom klas maturalnych, których pomoc i zaangażowanie były tak niezbędne w organizacji tego niezwykłego wieczoru.

Organizatorzy: Anna Mielniczek i Katarzyna Rynkiewicz