Trzech uczniów naszej szkoły w finale  XXXIII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

Trzech uczniów naszej szkoły w finale XXXIII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

15 grudnia 2017 roku o godzinie 9.00 w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku odbyło się podsumowanie etapu powiatowego XXXIII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała. Wyróżnieni uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody, a ich nauczyciele listy gratulacyjne.

Jest to konkurs, którego organizatorem jest I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Starostwa Powiatowego w Łańcucie we współpracy z dyrekcjami szkół, których uczniowie biorą udział w konkursie. Konkurs ma trzy etapy, przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i odbywa się w trzech kategoriach wiekowych.

Bardzo miło nam poinformować, że komisja wojewódzka zakwalifikowała trzech uczniów naszej szkoły do finału wojewódzkiego 17 listopada 2017 roku w Łańcucie. Są nimi: Jakub Mazur, Konrad Żyrek i Krzysztof Wilkos.

Po zmaganiach z zadaniami w finale 17 listopada 2017 roku w Łańcucie dwóch z nich Jakub Mazur i Konrad Żyrek uzyskało wyróżnienia.

Uczniom i ich nauczycielom, Elżbiecie Naróg i Bogdanowi Wójtowiczowi, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

B. Wójtowicz.