Turniej piłki siatkowej

Turniej piłki siatkowej

29.10.2019r. odbył się Międzypowiatowy Turniej piłki siatkowej w Biłgoraju. Wzięły w nim udział cztery zespoły: ZS Leśnik Biłgoraj, III LO Zamość, ZSE Biłgoraj, ZSL Leżajsk.

Wyniki rozegranych meczy:

Biłgoraj ZSL – Biłgoraj ZSE – 2:0
Leżajsk – Zamość – 0:2
Leżajsk – Biłgoraj ZSE – 2:0
ZSL Biłgoraj – Zamość – 2:0
Zamość – Biłgoraj ZSE – 2:0
Leżajsk – Biłgoraj ZSL – 2:1

Końcowa tabela przedstawiała się następująco: I miejsce zdobyła szkoła Zespół Szkół Leśniczych w Biłgoraj, II miejsce III LO z Zamościa, III miejsce ZSL Leżajsk, IV Zespół Szkół Elektrycznych w Biłgoraju.

Naszą szkołę w rozgrywkach reprezentowali: Kłos Bartłomiej, Szewc Karol, Larwa Bartłomiej, Kostyra Kacper, Jachimowicz Jakub, Piela Kacper, Paul Patryk, Ciryt Tomasz, Gdula Bartłomiej, Lasota Kacper, Kida Dominik, Ćwikła Jakub.

Najlepszym zawodnikiem w drużynie został Kostyra Kacper. Gratulujemy

Adam Kowalski