V miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w badmintonie

V miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w badmintonie

13 listopada 2018r. w Zespole Szkół nr 2 w Nowej Dębie, odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w badmintonie – grach drużynowych dziewcząt i chłopców. Po czterech półfinałach wojewódzkich, w których wystartowało 95 zespołów,  do finału  awansowało 8 najlepszych drużyn w kategorii dziewcząt i chłopców. Po raz pierwszy w zawodach finałowych wystąpiła reprezentacja Zespołu Szkół Licealnych w Leżajsku.

Udział w finale licencjonowanych zawodniczek sprawił, że poziom zawodów był bardzo wysoki. Drużyna dziewcząt ZSL zajęła V miejsce. Skład zespołu: Yelyzaveta Filonenko-Ia, Karolina Naróg-Ib, Marta Naróg-Ib. Dziewczętom gratulujemy udanego występu i życzymy podobnych sukcesów w przyszłym roku.

Maria Skrzat