V turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Licealnych

V turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Licealnych

W dniu 30.05.2018r w Naszej szkole odbył się V Turniej Piłki Nożnej chłopców i dziewcząt o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Licealnych. W zawodach udział brały drużyny chłopców i dziewcząt z Gimnazjum: Leżajsk, Dębno, Wierzawice, Brzóza Królewska, Stare Miasto, Ulanów i Nowa Sarzyna.

W kategorii chłopców zespoły były podzielone na dwie grupy z pośród, których po meczach fazy grupowej do kolejnej rundy awansowały Stare Miasto, Leżajsk, Nowa Sarzyna i Wierzawice.

Wyniki Półfinałów:
Stare Miasto 1:0 Nowa Sarzyna
Leżajsk 3:0 Wierzawice

W meczu o 3 miejsce Nowa Sarzyna pokonała drużynę z Wierzawic, natomiast w wielkim finale Stare Miasto dopiero po rzutach karnych zostało zwycięzcą całego turnieju. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Bartłomieja Szostaka (Stare Miasto) zaś najlepszym strzelcem okazał się Michał Świeżawski z Leżajska.

W kategorii dziewcząt występowały 3 zespoły, które łącznie rozegrały po 4 mecze. W rozgrywkach dziewcząt najlepsze okazały się piłkarki ze Starego Miasta pozostawiając za sobą kolejno reprezentacje Dębna i Nowej Sarzyny.

Rauza Adrian