Warsztaty „Something about it security” zorganizowane przez koło naukowe działające przy  Politechnice Rzeszowskiej

Warsztaty „Something about it security” zorganizowane przez koło naukowe działające przy Politechnice Rzeszowskiej

W dniu 24 lutego 2021r.  uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez Koło Naukowe działające przy Politechnice Rzeszowskiej poświęcone „Bezpieczeństwu w sieci”. W warsztatach zorganizowanych w formie online udział wzięli uczniowie klas 2dg, 2cg, 1c, 2cp.

Tematyka dotycząca bezpieczeństwa w sieci dotyczyła ochrony prywatności w sieci, porównanie komunikatorów internetowych, metod ochrony w sieci, metod szyfrowania danych w sieci. Na koniec uczniowie mieli możliwość zadawania pytań dotyczących zagadnień związanych z bezpieczeństwem w Internecie.

Bożena Leniart