Warsztaty z ZUS dla ekonomistów

Warsztaty z ZUS dla ekonomistów

W dniu 24.01.2019 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty dla uczestników projektu: „Przedsiębiorczość w praktyce III”. Uczestnikami projektu są uczniowie z klasy drugiej, trzeciej kształcących się w zawodzie technik ekonomista.

O tym jak założyć firmę oraz jakie obowiązki względem ZUS mają przedsiębiorcy, informowały uczestników projektu pracownice ZUS Inspektoratu w Leżajsku: Pani Ewa Feter – Kierownik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji oraz Pani Anna Kida – Kierownik Referatu w Wydziale Ubezpieczeń i Składek.

Nasza młodzież uzyskała profesjonalne wsparcie z zakresu zasad zakładania i prowadzenia działalności gospodarcze oraz wypełniania dokumentacji ZUS.

Zajęcia są integralną częścią innowacji skarbowo-prawnej.

Małgorzata Borkowska