Wieczorek i ślubowanie pierwszoklasistów w „Chrobrym”

Wieczorek i ślubowanie pierwszoklasistów w „Chrobrym”

4 października w ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku odbył się wieczorek zapoznawczy dla uczniów klas pierwszych. W uroczystości oprócz młodzieży wzięli udział zaproszeni goście tj. Starosta Powiatu Leżajskiego Pan Marek Śliż, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Ireneusz Sudoł, Dyrekcja Szkoły na czele z Panem Dyrektorem Zbigniewem Trębaczem, wychowawcy, nauczyciele oraz rodzice.

Uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie, dzięki któremu zostali przyjęci do społeczności szkolnej. W dalszej części uroczystości każda klasa zaprezentowała swój profil. Młodzież wykazała się kreatywnością i poczuciem humoru. O oprawę artystyczną zadbał Chór Belcanto pod batutą pani Barbary Kuczek oraz soliści – uczniowie naszej szkoły. Po części oficjalnej rozpoczęła się dyskoteka. Świetną zabawę zapewnił młodzieży DJ Patryk. Nad przebiegiem uroczystości czuwali organizatorzy wraz z wychowawcami klas pierwszych.

Aleksandra Panocha