„WIESZ, POTRAFISZ, WYGRYWASZ”

„WIESZ, POTRAFISZ, WYGRYWASZ”

“Wiesz, potrafisz, wygrywasz” pod takim hasłem odbyły się 23 lutego br. zajęcia warsztatowe – III moduł w ramach projektu Przedsiębiorczość w praktyce.
O tym jak założyć firmę oraz jakie obowiązki względem ZUS mają przedsiębiorcy, informowały uczestników projektu – 40 uczniów klas II TE, III TE i IV TE pracownice ZUS Inspektoratu w Leżajsku: Pani Ewa Feter – Kierownik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji i Pani Anna Kida – Kierownik Referatu w Wydziale Ubezpieczeń i Składek.

Zajęcia składały się z trzech bloków tematycznych:

  1. Teoria w pigułce,
    2. “Pierwsze kroki przedsiębiorcy” w ZUS – zadania praktyczne,
    3. Elektroniczny ZUS – łatwo, szybko, wygodnie.

Do aktywnego uczestnictwa w projekcie zgłosiło się 4 zespoły trzyosobowe z naszej szkoły. Mają do rozwiązania zespołowo w ciągu 7 dni już trzecie zadanie konkursowe oraz indywidualny test tym razem z zakresu szkolenia ZUS. Zespoły rywalizują ze sobą. Najlepszy zespół będzie reprezentował naszą szkołę w półfinale wojewódzkim.
Życzymy im wytrwałości, dokładności i cierpliwości przy pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej.

Szkolny koordynator projektu
Maria Bazan