Wolontariusze w Domu Opieki w Leżajsku

Wolontariusze w Domu Opieki w Leżajsku

Dnia 11 grudnia wolontariusze z klas: 1b, 2h, 2c wraz z opiekunami udali się do Domu Opieki Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego w Leżajsku. Po miłym i ciepłym przywitaniu przez podopiecznych, uczniowie naszej szkoły złożyli Bożonarodzeniowe  życzenia oraz wręczyli wszystkim własnoręcznie robione kartki świąteczne oraz przepyszne i słodkie babeczki. Świąteczną atmosferę dopełniło wspólne kolędowanie przy akompaniamencie Dominika Tudryna i Kingi Zacharyasz. Nie zabrakło również Mikołaja, w którego postać wcielił się Oskar Dąbek i który sprawił, że wszystkim udzielił się radosny, świąteczny nastrój. Mamy nadzieję, że spotkania z pensjonariuszkami Domu Opieki staną się tradycją.

Gabrysia Sołga klasa 1b

Opiekunowie:
Izabela Miazga
Jadwiga Jarosz – Świdrak