Wycieczka do Zakopanego

Wycieczka do Zakopanego

Wycieczka do Zakopanego

28-30 maja 2018r. klasy 2a, 1c, 1f, 1e, 2w i 1a wzięły udział w wycieczce do Energylandii oraz Zakopanego.

Cały pierwszy dzień spędziliśmy w parku rozrywki ,,Energylandia” korzystając z wszelkich atrakcji i rollercoasterów. Nie ominęliśmy ani jednego coastera w strefie ekstremalnej! A ci, którzy byli odrobinę mniej rządni przygód znaleźli coś dla siebie w Wodnym Parku i Strefie Familijnej J W Zakopanym wyjechaliśmy kolejką na Gubałówkę, aby podziwiać piękne, górskie widoki, a Krupówki zwiedziliśmy wzdłuż i wszerz!

Podsumowaniem naszej górskiej wycieczki była piesza wyprawa na Morskie Oko. Pomimo złych prognoz pogody, piękne słońce, a co z tym idzie uśmiechy na twarzy, nawet pomimo zmęczenia, towarzyszyły nam przez cały czas.

Zuzanna Ostolska