Wycieczka laureatów konkursu Logistycznie – Ekonomicznie

Wycieczka laureatów konkursu Logistycznie – Ekonomicznie

W dniu 28 kwietnia 2017 roku odbyła się wycieczka nagrodzonych zespołów w konkursie ,,Logistycznie i ekonomicznie”.

Wczesnym rankiem grupa licząca 30 gimnazjalistów wraz z opiekunami udała się do Narodowego Banku Polskiego w Rzeszowie. Organizatorzy, przybliżyli naszym gościom najważniejsze zadania i funkcje banku centralnego, pokazywali czym różni się on od banków komercyjnych. W trakcie wizyty nie zabrakło gier i zabaw, pokazów oraz – cieszących się wyjątkowym zainteresowaniem – sztabek złota.

Drugim punktem naszej wizyty była firma Handlopex, gdzie powitał nas pan prezes krótkim wystąpieniem zaznaczył historię firmy. Po ciekawym zwiedzaniu magazynów i poznaniu logistyki firmy głodni udaliśmy się na zasłużony obiad i kino do Galerii Rzeszów.

Gimnazjaliści pamiętajcie w naszym technikum jest więcej takich ciekawych wycieczek!
Teraz czekamy na was w murach Chrobrego!

Agnieszka Kolano