Wyjazd na lodowisko

Wyjazd na lodowisko

Dnia 23 stycznia bieżącego roku odbył się wyjazd na lodowisko do Rzeszowa. Uczestnikami wyjazdu byli wychowankowie internatu – uczniowie Zespołu Szkół Licealnych oraz Zespołu Szkół Technicznych.

Celem wycieczki była propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, doskonalenie umiejętności łyżwiarskich, integracja grupy oraz dobra zabawa. Wychowankowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku. Wycieczce towarzyszyła miła atmosfera, a uczestnikom dopisywało poczucie humoru. Mimo, iż nie wszyscy byli ekspertami w jeździe na lodowisku szybko nabrali nowych umiejętności i jeździli całkiem nieźle. Nie obyło się bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc ale mimo wszystko była to prawdziwa frajda. Wszyscy bawili się znakomicie, ponieważ całe lodowisko było do naszej dyspozycji. Uczniom dopisała nie tylko pogoda lecz również dobry humor.

Wycieczka była udana, a młodzież bardzo zadowolona.

Anna Czerwonka