Wyróżnienie dla naszego ucznia w finale wojewódzkiego konkursu matematycznego

Wyróżnienie dla naszego ucznia w finale wojewódzkiego konkursu matematycznego

16 listopada 2018 roku o godzinie 10.00 w I Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie odbył się finał XXXIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała.

Jest to konkurs, którego organizatorem jest I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Starostwa Powiatowego w Łańcucie we współpracy z dyrekcjami szkół, których uczniowie biorą udział w konkursie. Konkurs ma trzy etapy, przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i odbywa się w trzech kategoriach wiekowych.

Bardzo miło nam poinformować, że komisja wojewódzka wyróżniła Sebastiana Króla ucznia naszej szkoły.

Sebastianowi i jego nauczycielce Małgorzacie Karaś serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

B. Wójtowicz.