Zbiórka pieniędzy na pomoc dla Niny

Zbiórka pieniędzy na pomoc dla Niny

W dniu 3 października 2017 roku w Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego odbyła się zbiórka pieniędzy na pomoc dla Niny Dobrowolskiej, która zachorowała na chłoniaka Burkitta.

Zbiórka rozpoczęła się o godzinie 7.00 w holu głównym, gdzie można było kupić pyszne, domowej roboty ciasteczka upieczone przez młodzież z klasy 2B. Dodatkowo na przerwach grupa uczniów pod przewodnictwem Sebastiana Niźnika umilała czas śpiewając i grając znane przeboje.

Akcja zakończyła się sukcesem – zebraliśmy 5560 zł, co przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Kwota ta zostanie przekazana rodzicom Niny na lekarstwa potrzebne do leczenia dziewczynki.

W imieniu naszym, Niny i jej rodzinny dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcje. Szczególnie Mateuszowi Pajączkowi za koordynacje całości, klasie 2B za przygotowanie fantastycznych wypieków oraz za przeprowadzenie zbiórki, zespołowi pod przewodnictwem Sebastiana i wszystkim, którzy włączyli się do akcji.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY ZA HOJNOŚĆ I POMOC!

Opiekunowie akcji:
Pani Dubiel Agnieszka
Pani Kolano Agnieszka
Pani Kwiecień Agnieszka
Pani Zając Aleksandra