Christmas Event 2021

Christmas Event 2021

16 grudunia 2021r. w naszej auli szkolnej odbyła się kolejna edycja Christmas Event. To wydarzenie jest już tradycją w naszej szkole dlatego nie mogło go zabraknąć i w tym roku! Najpiękniejsze kolędy z różnych części świata, wniosły dużo magicznego klimatu w ten przedświąteczny czas.

Uczniowie nie po raz pierwszy zaskoczyli nas swoim wysokim poziomem oraz umiejętnościami wokalno-instrumentalnymi i tanecznymi. Utwory zostały wykonane w różnych językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim oraz francuskim.

O dobry humor zebranych zadbał sam Święty Mikołaj, który w tym dniu mial wyjątkowo dużo energii. Świetną zabawę zapewniły również elfy, Pani Mikołajowa oraz cheerleaderki.

Tegoroczny Christmas Event prowadzili: Maria Onyshchenko i Rafał Niemiec.

W przygotowanie show zaangażowały się Panie: Aleksandra Zając oraz Iwona Wędzicha.

Dziękujemy serdecznie Wszystkim uczestnikom koncertu i osobom zaangażowanym w realizację tego wydarzenia!

Fot. Patrycja Tabin
Fot. Aleksandra Obara