Dzień otwarty z programem Erasmus+ Sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Dzień otwarty z programem Erasmus+ Sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

27 maja 2022 roku nasza szkoła zorganizowała Dzień Otwarty dla uczniów szkół podstawowych. Projekt Erasmus+ również był obecny podczas tego ważnego wydarzenia. Uczennice biorące udział w projekcie ochoczo zachęcały młodszych kolegów i koleżanki do wyboru naszej szkoły na kolejnym etapie edukacyjnym.

Na naszym stoisku ósmoklasiści mieli okazję zapoznać się z obecnie realizowanym projektem dla uczniów klas technicznych (Sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe) czy też odpowiedzieć na pytania dotyczące Unii Europejskiej lub Grecji – kraju partnerskiego, w którym uczniowie naszej szkoły odbywają praktyki.

Nasz projekt reprezentowały uczennice: Wiktoria Bechta, Aleksandra Urban, Sylwia Zdeb, Justyna Brudniak i Kinga Łyko z klasy 3TEG, za których pomoc serdecznie dziękujemy.

Dominika Polańska