Dzień w przebraniu

Dzień w przebraniu

Samorząd Uczniowski postanowił zmienić szarą, spokojną, rzeczywistość szkolną w niezwykły dzień. W związku z tym, 20 marca, na terenie naszej szkoły odbył się Dzień w przebraniu.

Nasi uczniowie chętnie zaangażowali się w tę akcję i kolejny raz wykazali się pomysłowością, kreatywnością i ogromnym dystansem do siebie. Tego dnia na korytarzach szkoły można było spotkać agentów FBI, budowlańców, jednorożców, strażaków, wiele postaci znanych z filmów i bajek. Wszyscy przebrani uczniowie mogli liczyć na dzień wolny od odpowiedzi szkolnych. Organizatorzy w przyszłości planują jeszcze inne akcje, które podobnie jak ta, wywołają mnóstwo uśmiechu, pozytywnej energii jak i wszechobecnej kreatywności.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego
Monika Pęcak, Andżelika Szkamruk.