Finał Konkursu o Bezpieczeństwie organizowanego przez WSPiA w Rzeszowie

Finał Konkursu o Bezpieczeństwie organizowanego przez WSPiA w Rzeszowie

Finałowy etap konkursu odbył się w czwartek 15 grudnia 2022 r. w siedzibie WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Naszą szkołę reprezentowało – aż 9 uczniów z klas wojskowych i licealnych.

W pierwszej część wszyscy zakwalifikowani uczniowie rozwiązywali test on-line złożony z 30 pytań jednokrotnego wyboru. Na odpowiedzi mieli 30 minut. W drugiej części konkursu uczniowie udzielali pisemnej odpowiedzi na 1 zagadnienie z wybranego zestawu 3 pytań problemowych. Na odpowiedź  mieli 20 minut. Maksymalnie mogą zdobyć 5 punktów. Zwycięzców poznamy na początku stycznia 2022 r. po sprawdzeniu prac pisemnych.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów – do wygrania są m.in.: bezpłatne studia w WSPiA!

Agnieszka Kolano