II etap ogólnopolskiego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

II etap ogólnopolskiego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

Dnia 25 marca 2022 r. odbył się II etap ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.

Konkurs został zorganizowany przez Państwową Inspekcję Pracy pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Dwie nasze uczennice klasy 3TEP Technikum Ekonomicznego –Bernadeta Urbaniak i Paulina Baj reprezentowały naszą szkołę.  Dziewczyny wprawdzie nie zakwalifikowały się do etapu centralnego, ale zdobyły wspaniałe doświadczenie i atrakcyjne upominki.

Gratulacje dziewczyny!

Powodzenia w dalszej nauce i w kolejnych konkursach.

Opiekunowie: Małgorzata Borkowska i Urszula Szyszka

Urszula Szyszka