III TE na kolejnym spływie kajakowym !

III TE na kolejnym spływie kajakowym !

Gdzie jechać w tym roku na wycieczkę…? Oczywiście, że na kajaki! Klasa III TE zakochana w spływach kajakowych, po raz kolejny 29 maja wybrała się wraz z opiekunami do Zwierzyńca.
Postanowiliśmy, że tym razem przepłyniemy trzy etapy spływu kajakowego rzeką Wieprz. I etap – do zalewu Rudka. II – do Bagna i III – do Żurawnicy. Po długich zmaganiach z żywiołem wody, której po ostatnich opadach nie brakowało, cel został osiągnięty.

Był to dzień pełen uśmiechu i dobrego humoru, pogoda sprzyjała naszym kajakarzom, co doskonale pokazuje ich opalenizna. Po wyczerpującej, 5 godzinnej trasie przyszedł czas na wspólne ognisko, posiłek i chwile oddechu w otoczeniu natury. Kiedy nadszedł czas powrotu wszyscy wsiedli do busa, lecz nie mogło się obyć bez przerwy na lody w Biedronce.
Tym chłodnym akcentem zakończyliśmy wycieczkę i wróciliśmy do Leżajska.

We wrześniu chcielibyśmy to powtórzyć, ale musimy również przygotowywać się do matury, więc być może będzie to dopiero wrzesień 2018 roku.
To się okaże….. Jednak uważamy, że kajaki to wspaniały relaks godny polecenia!

Jakub Śmiałek – uczeń kl. III TE
Danuta Drążek – wychowawca klasy