IV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSL

IV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSL

W dniu 23.05.2017r. w Naszej szkole odbył się IV Gimnazjalny Turniej Piłki Nożnej chłopców i dziewcząt o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Licealnych. W tym roku do walki o zwycięstwo stanęli gimnazjaliści z Adamówki, Rudnika nad Sanem, Sieniawy, Starego Miasta, Giedlarowej i Dębna. Mecze rozgrywane były na boisku „orlik” w kategorii chłopców i dziewcząt systemem każdy z każdym. Turniej jak zawsze stał na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym dzięki zaangażowaniu nauczycieli wychowania fizycznego i Dyrektora ZSL, który ufundował puchary, medale i nagrody rzeczowe.

Wśród drużyn dziewcząt bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki z Gimnazjum w Sieniawie, które wygrały wszystkie swoje mecze i zasłużenie odebrały złote medale. Ponadto najlepszą bramkarką wybrano Anitę Pucyło, a najskuteczniejszą piłkarką została Gabriela Koperska (7goli) – obie reprezentowały Gimnazjum w Sieniawie. Kolejne miejsca na podium zajęły drużyny z Rudnika nad Sanem i Dębna.

W kategorii chłopców drugi rok z rzędu najlepsi okazali się zawodnicy z Gimnazjum w Adamówce, którzy również wygrali wszystkie swoje mecze. Na drugim stopniu podium uplasowali się chłopcy z Rudnika n. Sanem a na trzecim ze Starego Miasta. Wśród wyróżnień indywidualnych najlepszym bramkarzem został Hubert Habigier z Rudnika zaś najlepszym strzelcem Grzegorz Działo (6 goli) z Adamówki.

Organizatorzy dziękują za udział przybyłym drużynom, sędziom z grupy szkoleniowej Leżajsk za sędziowanie meczy oraz wszystkim, którzy pomogli przy organizacji turnieju. Zapraszamy za rok!!!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Chłopcy
1. Gimnazjum Adamówka
2. Gimnazjum Rudnik nad Sanem
3. Zespół Szkół w Starym Mieście
4. Niepubliczne Gimnazjum w Dębnie
5. Zespół Szkół w Giedlarowej

Dziewczęta
1. Gimnazjum w Sieniawie
2. Niepubliczne Gimnazjum w Dębnie
3. Gimnazjum Rudnik nad Sanem

A. Rauza