Kiermasz książek

Kiermasz książek

W dniu 6 września 2016 r. w Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku odbył się kiermasz podręczników używanych.

W sali gimnastycznej zebrali się zarówno sprzedający jak i kupujący –  uczniowie, absolwenci i rodzice. Zainteresowanie kiermaszem było ogromne. Wszyscy ledwo mieścili się w sali gimnastycznej. Każdy radził sobie jak umiał najlepiej. Sprzedający mogli wystawić swoje podręczniki na ustawionych przez młodzież stolikach, prezentując również inne pomoce naukowe tj. testy maturalne, kompendia wiedzy z poszczególnych przedmiotów, zbiory zadań itp.

Oprócz transakcji handlowych odbywały się też spotkania koleżeńskie absolwentów z kolegami i koleżankami obecnie uczącymi się w naszej szkole.

Organizacją kiermaszu zajęli się nauczyciele bibliotekarze przy wsparciu nauczycieli wychowania fizycznego i pedagogów. Wszystkim za okazaną pomoc dziękujemy.

Serdecznie zapraszamy