Klasa 3cp na wykładach na Politechnice Rzeszowskiej

Klasa 3cp na wykładach na Politechnice Rzeszowskiej

Dnia 27 września 2021 roku klasa 3CP wraz z wychowawczynią panią Brygidą Polańską oraz panią Bożeną Leniart wybrała się na Politechnikę Rzeszowską. Na miejscu uczniowie zostali oprowadzeni po gmachu Wydziału Elektrotechniki i Informatyki, gdzie uczestniczyli w pokazach związanych z m.in. wirtualną rzeczywistością, najnowocześniejszymi technologiami czy robotyką. Została im również przedstawiona oferta edukacyjna Politechniki. Uczniowie byli zaciekawieni zaprezentowanymi treściami i wyrazili chęć ponownego odwiedzenia uczelni. Być może niektórzy z nich już za kilka lat osiądą tam na dłużej. Po części edukacyjnej nastąpiła artystyczno-rozrywkowa część wyjazdu. Klasa 3CP zawitała do kina, gdzie zobaczyła film pt. “Najmro” w reżyserii Mateusza Rakowicza. Historia najsłynniejszego polskiego złodzieja, który uciekał z więzienia 29 razy, bardzo przypadła do gustu młodzieży. Pękali ze śmiechu, a czasem zapierało im dech w piersiach. To najlepiej pokazuje, że film pokazywany m.in. na FPFF w Gdyni (nagroda za najlepsze kostiumy) przypadł do gustu widowni.

Bartłomiej Pasiak kl. III CP

Brygida Polańska