Konkurs “Dziękujemy Bohaterom. Pomagamy ich dzieciom”

Konkurs “Dziękujemy Bohaterom. Pomagamy ich dzieciom”

“Dziękujemy Bohaterom. Pomagamy ich dzieciom” – Fundacja Leżajskiego Stowarzyszenia Rozwoju zaprasza do wzięcia udziału w konkursie.
ℹ️⚠️❗️✅
Fundacja Leżajskiego Stowarzyszenia Rozwoju we współpracy z Federacją Funduszy Lokalnych w Polsce ogłosiła konkurs ▶️ “Dziękujemy Bohaterom. Pomagamy ich dzieciom” ◀️ skierowany do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i średnich, których rodzic jest pracownikiem służb medycznych i pracuje jako: lekarz, pielęgniarka, ratownik medyczny, sanitariusz, salowa, rehabilitant, fizjoterapeuta, personel administracyjny.
Wystarczy uzupełnić prosty formularz i wysłać go drogą elektroniczną do 6 września. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci bonów podarunkowych od Fundacji 4F Pomaga o wartości 500 zł! Po szczegóły zapraszamy tutaj: https://dziekujemybohaterom.splashthat.com
UWAGA ‼️
Przed wysłaniem formularza należy kliknąć link z oświadczeniami znajdującymi się na dole zgłoszenia, aby pobrać treść oświadczeń. Następnie wydrukować oświadczenia, podpisać i wysłać w postaci wyraźnego zdjęcia lub skanu na adres mailowy Fundacji Fundusz Lokalny w Leżajsku: fundacja@lsr.pl.