Konkurs o Bezpieczeństwie

Konkurs o Bezpieczeństwie

C

Konkurs o Bezpieczeństwie organizowany przez WSPiA w Rzeszowie- Sukces naszych uczniów!

W dniu 1 grudnia 2022 r. został przeprowadzony I Etap VII Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie. Wzięło w nim udział 328 uczniów z 23 szkół średnich z ternu woj. Podkarpackiego, Małopolskiego.

Z Zespołu Szkół Licealnych im. B.Chrobrego w Leżajsku zgłoszonych zostało 23 uczestników.

Do II Etapu Konkursu zakwalifikowało się  aż 9 naszych uczniów, którzy uzyskali w I Etapie wynik z testu na poziomie co najmniej 60 % poprawnych odpowiedzi.

To bardzo duży sukces naszych wychowanków – głównie uczniów klas mundurowych i humanistycznych.

II etap VII Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie zostanie  przeprowadzony w dniu 15 grudnia 2022 r. o godzinie 10:00 w siedzibie WSPIA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej w Rzeszowie, przy ul. Cegielnianej 14.

Trzymamy kciuki!!!
Agnieszka Kolano