Konkurs plastyczno-literacki „Chrobry kiedyś i dziś, czyli 110-lecie ZSL w Leżajsku”

Konkurs plastyczno-literacki „Chrobry kiedyś i dziś, czyli 110-lecie ZSL w Leżajsku”

Z okazji Jubileuszu naszej szkoły odbył się konkurs plastyczno-literacki. Wzięło w nim udział 26 uczniów, wpłynęło 14 prac plastycznych i 12 literackich.  Poprzez udział w konkursie młodzi artyści mogli rozwinąć wyobraźnię i aktywność plastyczną, pogłębić wrażliwość estetyczną inspirowaną literaturą oraz poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą historii szkoły. Złożone na konkurs prace plastyczne wykonane zostały różnorodnymi technikami i prezentowały wysokie walory artystyczne i estetyczne a pomysły uczniów były oryginalne i czytelne w swoim przekazie. Po burzliwych obradach, którym przewodniczył Pan Wicedyrektor Waldemar Tłuczek, odbyło się uroczyste wręczenie nagród ufundowanych przez Pana Dyrektora Zbigniewa Trębacza.

Miło nam poinformować o wynikach konkursu plastycznego:
I miejsce Natalia Dziwota, 1B
II miejsce Martyna Słomiany, 1H
III miejsce Paulina Czapla, 1TE

oraz konkursu literackiego:
I miejsce Jagoda Reichert, 3HP
II miejsce Bartłomiej Pasiak, 3CP
III miejsce Amelia Smycz, 3HP

Bożena Leniart
Małgorzata Mika
Brygida Polańska