Licealiada w biegach sztafetowych

Za nami pierwsze sportowe zmagania naszych licealistów.

1 X na stadionie CWKS Resovia w Rzeszowie odbył się Finał Wojewódzki Festiwalu Sztafet z udziałem reprezentacji ZSL. Sztafeta chłopców 4x400m zajęła IVm, a 4×100 uplasowała się na VI pozycji. Natomiast dziewczęta w sztafecie 4x400m zajęły VIIm w Finale Wojewódzkim.

Skład sztafet;
Dziewczęta 4×400: Z. Herdyna, K. Kusy, A. Rydzik, W. Gdańska.
Chłopcy 4×100: F. Czerwonka, J. Stępniowski, S. Nicpoń, B. Szostak.
Chłopcy 4×400: P. Kotuła, M. Gdula, R. Potaczała, B. Tłuczek.

4 X na stadionie w Leżajsku odbyły się kolejne zawody z kalendarza PWSZS i były to sztafetowe biegi przełajowe 6x800m w kategorii dziewcząt i chłopców. Zakończyły się sukcesem obydwu zespołów. Sztafety dziewcząt i chłopców zajęły pierwsze miejsca i zakwalifikowały się do Finału Wojewódzkiego Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych, który odbędzie się 18 X w Kolbuszowej.