Licealiada w drużynowych biegach przełajowych

10 kwietnia 2024r. w Kolbuszowej odbyła się Rejonowa Licealiada w drużynowych biegach przełajowych. W zawodach wzięły udział zespoły biegaczy z m.Rzeszowa oraz powiatów rzeszowskiego, łańcuckiego i leżajskiego. Drużyna dziewcząt ZSL zajęła III miejsce, natomiast chłopcy zajęli II miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego.

Skład drużyny dziewcząt: Zuzanna Śliwa 3d, Aleksandra Tubiak 2K, Regina Zając 2TSa, Julia Kruk 2TSb, Iga Tasior 1H, Patrycja Partyka1W.

Skład drużyny chłopców: Kacper Fusiarz 2C, Maciej Heliniak 2G, Mateusz Podobiński 2TP, Adrian Dec 2TSa, Kamil Papak 2TSa, Adam Zacharyasz 2W, Bartosz Kucharzak 2W,

Finał Wojewódzki Licealiady w drużynowych biegach przełajowych odbył się również w Kolbuszowej, 17 kwietnia br.  Drużyna chłopców ZSL w finale zajęła X miejsce.

Wszystkim uczestnikom zawodów rejonowych i finałowych gratulujemy wyników i zachęcamy do dbania o formę z myślą o zawodach w przyszłym roku szkolnym.