Nagrody dla the Polyglots i Karola Marzęciaka

Nagrody dla the Polyglots i Karola Marzęciaka

Po kilku latach przerwy powrócił Festiwal Szkolnych Teatrów Obcojęzycznych w Rzeszowie. 22 maja 2023r. odbyła się XXI edycja Festiwalu. W przeglądzie spektakli obcojęzycznych na deskach Teatru Maska wzięła udział grupa The Polyglots w składzie: Klaudia Kołt i Zofia Wermińska z kl.1J, Bohdan Hlynchak i Yurii Hlynchak z kl.1H, Karol Marzęciak, Konrad Baran i Krystian Kuliński z kl.2B. W tym roku The Polyglots zaprezentowali komedię „Bat to the Bone,” która została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez jury, jak i publiczność – The Polyglots otrzymali wyróżnienie, natomiast Karol Marzęciak otrzymał Nagrodę Indywidualną dla Aktora. Gorąco gratulujemy młodym aktorom i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły!

Przygotowania afisza podjął się Maksymilian Marek z kl.2D – bardzo dziękujemy!

Opiekunem grupy The Polyglots jest p. Paulina Grzenkowicz.

Paulina Grzenkowicz