Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna

Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna

W dniu 17.11.2023 roku o godzinie 11.00 w Zespole Szkół Licealnych im. B. Chrobrego w Leżajsku został zorganizowany szkolny etap VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej, w którym uczestniczyli uczniowie klas spedycyjnych i logistycznych. Do udziału w I etapie VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno- Logistycznej zgłosiło się ponad 6000 uczestników z 200 szkół, z naszej szkoły udział wzięło 25 uczniów. Konkurs został podzielony na trzy etapy, natomiast każdy etap na bloki programowe. Uczestnicy pierwszego etapu zmagali się z zagadnieniami dotyczącymi głównie gospodarki zapasami, transportu i spedycji oraz logistyki. Zmagania konkursowe trwały 35 min i zawierały 30 pytań jednokrotnego wyboru. Za dobrze rozwiązane zadanie można było uzyskać 1 punkty. Wyniki pierwszego etapu zostaną podane w połowie grudnia.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów!

Agnieszka Kolano