Piłkarski Turniej Charytatywny

Piłkarski Turniej Charytatywny

12 grudnia odbył się Halowy Turniej  Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły, w którym wzięło udział  aż 24 drużyny. Był to niezwykle ważny turniej, gdyż miał charakter charytatywny. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na rzecz Jakuba Giży – mieszkańca Giedlarowej, który na skutek zatrzymania akcji serca doznał porażenia obu kończyn oraz nie ma z nim żadnego kontaktu.

Podczas turnieju odbyła się także loteria, w której do wygrania były cenne nagrody (Vouchery do wykorzystania w OSK Control, voucher do Fit Club Leżajsk, bilety na basen, notesy, kalendarze, smycze, filiżanki, torby ZSL Leżajsk oraz koszulki, bluzy, czapki, plecaki, kubki CSKM ufundowane przez instruktorów Centrum Szkolenia Klas Mundurowych). Na Instagramie szkolnym zostały zorganizowane licytacje, przyłączył się do nich sam Łukasz Różański – mistrz świata w WBC w wadze bridgerweight, przeznaczając na szczytny cel swoją koszulkę z podpisem. Do wylicytowania były rownież: sesja zdjęciowa i filmowa zrealizowana przez dominox_photography oraz direct_by_boni, kamizelka z podpisami chłopców z naszej szkoły (CHIC BAND), którzy gościnnie wystąpili w „Chrobry ma talent” oraz piłka z podpisami naszych wuefistów.

Dziękujemy społeczności szkolnej za tak liczny odzew i zaangażowanie, cieszymy się, że młodzi ludzie tak chętnie pomagają, a zebrana kwota 12 tys. złotych przybliży Jakuba do powrotu do zdrowia i rodziny.

Miejsca na podium zajęły następujące drużyny:

III miejsce Hiszpania,

II miejsce Japonia ,

I miejsce Brazylia.

Zwycięska drużyna w składzie: Kacper Fusiarz kl. 2c, Jakub Miazga kl. 2c, Kamil Nicpoń kl. 3tl, Łukasz Staroń kl. 2tp, Konrad Wilkos 2tp, Adam Zacharyasz kl. 2w, Filip Żak kl. 1b

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kacper Fusiarz kl. 2c

Najlepszym bramkarzem  turnieju został  Artur Kulec  kl. 5tlp

Królem strzelców został Bartosz Kucharzak kl. 2w

Najlepszą zawodniczką turnieju została Sandra Giża kl. 2w

Dziękujemy sędziom turnieju i zabezpieczeniu medycznemu: Adrian Rauza, Rafał Fil, Rafał Tuleja.

Zdjęcia: Jacek Brzuzan

 

Opiekunowie SU