Podsumowanie akcji POMOC DLA MICHAŁA

Podsumowanie akcji POMOC DLA MICHAŁA

W dniu 26 marca odbyła się w naszej szkole zbiórka pieniędzy na pomoc dla absolwenta naszego liceum Michała Grzywny, który cierpi na miopatię.

Zbiórka rozpoczęła się o godzinie 7.00 w holu głównym, gdzie można było kupić pyszne domowe ciasteczka upieczone przez młodzież z klasy 1B i 2B oraz wziąć udział w Loterii Fantowej. Dodatkowo młodzież z klas 1a, 1g, 1h, 2c, 2e i 3d pod opieką Pani Pauliny Grzenkowicz, Pani Moniki Dudzińskiej i Pani Edyty Ulman przygotowała przedstawienie pt. „Kopciuszek”, z którego cały dochód przeznaczony został na pomoc Michałowi. Pracownicy szkoły także wsparli naszą akcję kupując pisanki wykonane ręcznie przez rodzinę Michała.

Podczas całej akcji zebraliśmy kwotę 5349 zł, która została przekazana Michałowi na jego operację przeszczepu mięśni twarzy.

W dniu 27 marca wśród osób, które wzięły udział w Loterii Fantowej rozlosowane zostały wspaniałe nagrody: kosmetyki, zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne, zaproszenia na kebab i colę. Losowanie poprowadził Michał Grzywna, który tym samym podziękował za okazaną mu pomoc.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję: klasie 1B i 2B za przygotowanie fantastycznych wypieków, wolontariuszom za prowadzenie całej zbiórki, pracownikom szkoły za wsparcie naszej akcji oraz Wam Kochana Młodzieży za Waszą hojność i zrozumienie.

Specjalne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, którymi byli:
– Salon Fryzjerski Lidia Jarzyńska-Rzepko Plac Targowy 6d
– Salon Kosmetyczny Aneta Dobrowolska Plac Targowy 6d
– Centrum Fotoepilacji i Kosmetologii ul. Rynek 15
– Stara Mydlarnia, ul. Targowa 5
– Salon Kosmetyczny Barbara Duda, ul. Kołłątaja 6/15
– Salon Fryzjerski Iwona Kazak, ul. Kopernika 9
– Drogeria JASMIN, ul. Skłodowskiej 4
– Kebab Istambul, ul. Skłodowskiej

Organizatorzy:
Wolontariat ZSL Leżajsk
pod opieką P. Elżbiety Rup , P. Anny Mielniczek i P. Jadwigi Jarosz-Świdrak