Podziel się posiłkiem

Podziel się posiłkiem

W bieżącym roku szkolnym Szkolne Koło Wolontariatu rozpoczęło pracę akcją „Podziel się posiłkiem” przeprowadzoną wspólnie z firmą Danone. 28 i 29 września grupa wolontariuszy, w sklepach PSS Społem przy ul Rzeszowskiej i przy ul. Mickiewicza oraz w „Pilawie” zachęcali ludzi dobrej woli do udziału w zbiórce żywności na rzecz osób potrzebujących. Zebrane artykuły o długiej przydatności do spożycia, głównie mąka, cukier i konserwy, trafiły do Podkarpackiego Banku Żywności a dalej zostaną przekazane do rodzin i instytucji zajmujących się dożywianiem. Wśród wolontariuszy biorących udział w akcji znaleźli się:
Rutkowska Joanna
Bednarz Klaudia
Masełek Marcelina
Korzystka Anna
Wojnarska Wioleta
Żuraw Barbara
Półtorak Anna
Chrzan Marta
Waśkiewicz Izabela
Czech Izabela
Jaworska Joanna
Hanus Sebastian
Mazurkiewicz Karolina
Wójcik Marta
Kamila Rozlazła
Szeliga Magdalena
Abramek Justyna
Brzyska Lucyna
Socha Kamila
Jędrek Urszula
Świąder Beata
Talar Patrycja
Kulec Justyna
Czerwonka Natalia
Nowak Karolina
Kuszaj Małgorzata
Klimek Paulina
Kosior Kinga
Baran Paulina
Socha Sylwia
Frąk Klaudia
Gut Patryk
Urban Karol
Szynal Rafał