Podziel się Posiłkiem

Podziel się Posiłkiem

4 i 5 października 2013r, w piątek i sobotę Szkolne Koło Wolontariatu wzięło udział w ogólnopolskiej akcji„Podziel się posiłkiem” przygotowanej przez Federację Polskich Banków Żywności i firmę „Danone”. 32-osobowa grupa wolontariuszy z naszej szkoły, w sklepach PSS Społem przy ul Rzeszowskiej, w Bazarze U Wojciecha przy ul. Sanowej oraz w SuperSamie „Pilawa” zachęcali ludzi dobrej woli do udziału w zbiórce żywności na rzecz osób potrzebujących. Zebrano łącznie 779,59 kg żywności. Artykuły o długiej przydatności do spożycia, głównie cukier, mąka, olej, dżemy i konserwy zostaną przekazane do rodzin i osób potrzebujących oraz instytucji zajmujących się dożywianiem.

Wśród wolontariuszy biorących udział w akcji byli: Wioleta Wojnarska, Sylwia Mundzia, Magdalena Konior, Maczuga Agnieszka, Jadwiga Kotuła, Zagaja Ewelina, Michalina dudek, Sebastian Hanus, Magdalena Jaśkowiec, Sabina Iskra, Karolina Nazar, Patrycja Żabińska, Justyna Majder-Sroka, Barbara Żuraw, Natalia Paładiczuk, Justyna Kojder, Paulina Kusio, Dorota Wilkos, Zuzanna Tkaczyk, Magdalena Rzepko, Dżesika Szklanny, Katarzyna Nienajadło, Aleksandra Staroń, Aleksandra Pietrycha, Marcelina Wołoszyn, Anna Wodecka, Aneta Maczuga, Weronika Kak, Marzena Kojder, Justyna Lech, Patrycja Trestka, Adrian Usowski, Bartosz Usowski, Sylwia Grzywna, Bernadeta Hader, Agnieszka Nienajadło.