Podziel się posiłkiem

22 listopada 2011r.odbyło się spotkanie koordynatora akcji “Podziel się posiłkiem” pana D.Kowalskiego (przedstawiciela firmy Danone) z wolontariuszami naszej szkoły.

Zostały przedstawione wyniki w/w akcji. Dzięki nieocenionej pomocy ludzi dobrej woli, pracy wolontariuszy w 2011 roku zebrano 13658,6 kg żywności, która trafi do organizacji zajmujących się dożywianiem dzieci. Uczestnicy, wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu otrzymali podziękowania i pamiątkowe maskotki.

Wolontariusze biorący udział w akcji:
Brzyska Lucyna kl.2g, Rutkowska Joanna kl.2g, Masełek Marcelina kl. 2g, Abramek Justyna kl.2g, Baj Ewa kl.2g, Makulak Natalia kl. 3i, Baj Aleksandra kl.3i, Nowak Karolina kl.2i, Kulec Justyna kl.2i, Czerwonka Natalia kl.2i, Martula Agnieszka kl.3e, Śliwa Joanna kl. 3e, Bednarz Klaudia kl.2g, Socha Kamila kl.2g, Krauz Klaudia kl.1h, Winiarz Wioletta kl.1h, Pelc Paulina kl. 1TA, Jaworska Aneta kl.2i, Mazgal Aneta kl.2i, Mazurkiewicz Karolina kl. 2i, Wójcik Marta kl.2i, Szynal Magdalena kl.2i, Ryczko Anna kl.3g, Płoszaj Anna kl.3g, Bartnik Karolina kl.1w, Borkowska Magdalena kl.1w.