Półfinał Wojewódzki Licealiady w piłce siatkowej chłopców

Półfinał Wojewódzki Licealiady w piłce siatkowej chłopców

13 marca 2023r. w Rzeszowie rozegrany został Półfinał Wojewódzki Licealiady w piłce siatkowej chłopców. Wzięły w nim udział trzy zespoły: LO Przemyśl, V LO Rzeszów i ZSL Leżajsk.

Wyniki rozegranych meczy:

Leżajsk – Przemyśl 2:0

Rzeszów – Przemyśl 2:0

Drużyna z naszej szkoły zajęła drugie miejsce i awansowała do następnego etapu rozgrywek (baraże). Mecze z rozgrywek rejonowych zostały zaliczone i nie były rozgrywane w półfinale. Leżajsk – Rzeszów 1:2 i Przemyśl – Kańczuga 2:0. Zespół z Kańczugi nie zgłosił się do rozgrywek w półfinale.

Zespół wystąpił w składzie:

Banaś Mikołaj, Harasiuk Jakub, Hryniewski Szymon, Karaś Hubert, Kaszuba Mateusz, Konior Szymon, Kotuła Marcel, Kuźniar Michał, Larwa Bartłomiej – kapitan, Lasota Kacper, Murzyn Robert, Szczęch Przemysław, Zabłotni Szymon, Zbylut Łukasz.

Trener – Adam Kowalski

Adam Kowalski