Pomoc dla Michała

Pomoc dla Michała

Michał Grzywna ma 24 lata i jest absolwentem naszego liceum. Michał choruje na miopatię – nieuleczalną chorobę, która prowadzi do osłabienia i zaniku mięśni. W jego przypadku choroba zaatakowała mięśnie twarzy i obręczy barkowej. Lekarze w Polsce nie potrafią pomóc, ponieważ w naszym kraju nie przeprowadza się operacji twarzy. Nie ma też leku na miopatię, zatem Michał potrzebuje nowych mięśni twarzy i jedynym sposobem jest specjalistyczna operacja w USA, której koszt wynosi 150 tysięcy dolarów. Jest to jedyna szansa dla Michała na powrót do normalnego życia.

W dniu 26.03.2015r (czwartek) w holu przy wejściu głównym odbędzie się Loteria Fantowa, z której dochód przeznaczony zostanie na pomoc Michałowi. Dodatkowo, przy specjalnym stoliczku, będzie można zakupić pyszne ciastka domowej roboty. Za zakup jednego ciastka będzie można uzyskać kupon zwalniający jednorazowo z odpowiedzi ustnej w tym dniu (czwartek).

Każdy, kto weźmie udział w naszej loterii ma szansę na wygranie nagród specjalnych, które będą losowane 27.03.2015r (piątek) na przerwie o godzinie 10.30 w holu przy wejściu głównym.

Wśród nagród specjalnych znajdują się:
• Kebab z wybranym napojem
• Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn i kobiet
• Zabiegi fryzjerskie dla mężczyzn i kobiet
• Kosmetyki

Organizatorzy: Wolontariat ZSL Leżajsk