Pomoc dla Pani Beaty

Pomoc dla Pani Beaty

Kolejny raz społeczność naszej szkoły pokazała, że ma wielkie i dobre serce. 15 marca w naszej szkole została przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz Pani Beaty Cyrulskiej, byłej pracownicy naszej szkoły, która zmaga się z ciężką chorobą. Rok temu zdiagnozowano u niej raka piersi z przerzutami na węzły chłonne. Pomimo przeprowadzonych operacji Pani Beata potrzebuje stałej opieki lekarskiej, rehabilitacji i kosztownych zabiegów. W ranach akcji nasi wolontariusze upiekli słodkości, które można było zakupić i tym samym wesprzeć Panią Beatę i jej rodzinę w trudnym okresie leczenia. Suma, jaką udało się zebrać wyniosła 3 381 złotych.

Wszystkim, którzy włączyli się w akcję poprzez wrzucenie nawet drobnej sumy pieniędzy do puszki serdecznie dziękujemy!!!

Jadwiga Jarosz