Powiatowa Licealiada w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

Powiatowa Licealiada w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

10 października br., w trudnych warunkach pogodowych, odbyła się Powiatowa Licealiada w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych. Dziewczęta miały do pokonania 1000m, a chłopcy 1200m. Obie drużyny spisały się wspaniale, zajmując I miejsca. Również indywidualnie zwycięzcami biegów zostali uczniowie ZSL. W kategorii dziewcząt najlepsza była Regina Zając 2TSa, natomiast w kategorii chłopców najlepszy był Kacper Fusiarz 2C.

Skład drużyny dziewcząt; Zuzanna Śliwa 3D, Regina Zając 2TSa, Aleksandra Tubiak 2K, Karolina Czech 1F, Iga Tasior 1H, Nikola Traka 1W.

Skład drużyny chłopców; Kacper Fusiarz 2C, Adam Zacharyasz 2W, Emilian Malinowski 2TP, Mateusz Podobiński 2TP, Adrian Dec 2TSa, Piotr Leja 2TSa, Olaf Stelmarczyk 3F, Hubert Romański 3F.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych.

Maria Skrzat