Powiatowe Zawody Koszykówki chłopców

Powiatowe Zawody Koszykówki chłopców

23 lutego 2024 w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku odbyły się Powiatowe Zawody Koszykówki chłopców, w których udział wzięły trzy szkoły: Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku, Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku i Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie.

Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna ZST Leżajsk, która wygrała dwa mecze, drugie miejsce przypadło ZSL Leżajsk a trzecie dla LO Nowa Sarzyna. Mecze były wyrównane, bardzo zacięte a o zwycięstwie zadecydowały rzuty z dystansu. Gratulujemy zwycięstwa i awansu do zawodów rejonowych dla drużyny ZST.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Kuba Lewcio, Mikołaj Banaś, Łukasz Zbylut, Szymon Konior, Wiktor Łyżeń, Krystian Skica, Jakub Kraska, Jakub Sereda, Olaf Stelmarczyk, Mateusz Chomicz, Hubert Romański.

Tadeusz Konnak