Powiatowe zawody w szachach indywidualnie dziewcząt i chłopców

Powiatowe zawody w szachach indywidualnie dziewcząt i chłopców

Powiatowe zawody w szachach indywidualnie dziewcząt i chłopców w 3 kategoriach wiekowych! LICEALIADA, IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I IGRZYSKACH DZIECI!

24 marca w Sali Koncertowej przy Zespole Szkół Licealnych odbyły się zawody w szachach indywidualnych. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, a świadczy o tym fakt że w rywalizacji brało udział blisko 100 osób.

W nich takie szkoły z powiatu leżajskiego: ZSL Leżajsk, ZST Leżajsk, SP Nr 1 Leżajsk, SP Nr 3 Leżajsk, SP Tarnogóra, SP Wólka Grodziska, SP Opaleniska, SP Grodzisko Dolne, SP Hucisko, SP Grodzisko Górne, SP Grodzisko Dolne, SP Stare Miasto.

Nasi reprezentanci zdominowali rozgrywki w kategorii Licealiady chłopców i zajęli w nich pierwsze cztery miejsca odpowiednio:

1.Piotr Buba 2D

2.Mateusz Różycki 1D

3.Rafał Niemiec 4GP

4.Tomasz Puzio 3C

 

Opiekun: Kazimierz Maruszak

Sędzia: Andrzej Mazurkiewicz

Fotograf: Jacek Brzuzan

Organizator: Kazimierz Maruszak

 

Kazimierz Maruszak