Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

„PIOSENKA Z IMIENIEM”
VII POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej, który odbędzie się 10 czerwca 2022r. o godz. 09.00 w Powiatowej Sali Koncertowej w Zespole Szkół Licealnych  w Leżajsku. Konkurs adresowany jest do młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz klas 7 i 8 szkół podstawowych powiatu leżajskiego.

Co roku mamy inny motyw przewodni.  W tym roku motywem jest piosenka z imieniem.  Uczestnicy mogą wybrać piosenkę obcojęzyczną (w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, hiszpańskim, ukraińskim), która w tytule lub tekście zawiera imię.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną do 31 maja 2022 roku.  Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Szczegóły u nauczycieli języków obcych oraz na stronie internetowej szkoły w zakładce KONKURSY.  Zachęcamy do udziału!!!

Organizatorzy:
Monika Dudzińska
Edyta Ulman
Jolanta Urban Martinez

Regulamin Konkursu

Karta zgłoszenia

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (osoba niepełnoletnia)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (osoba pełnoletnia)