Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Pobierz
HARMONOGRAM  występów

VI Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej

Ogłoszenie

W związku z dłuższą przerwą w nauce w kwietniu i na początku maja organizatorzy VI Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej przedłużają termin zgłoszeń do 17 maja 2019r.

Lista uczestników ukaże się na stronie szkoły 22 maja 2019r. w zakładce Konkursy.

Jednocześnie informujemy, że nastąpiła zmiana i VI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej odbędzie się w auli Zespołu Szkół Licealnych im. B.Chrobrego w Leżajsku, a nie w budynku MCK.

Tel. 505 812 928

 

Organizatorzy

Organizatorzy

VI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
„Welcome to – Eurovision”

27 maja 2019r. o godz. 09.30 w Miejskim Centrum Kultury w Leżajsku, odbędzie się kolejna, szósta edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Serdecznie zapraszamy uczniów z klas 8 szkół podstawowych, uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu leżajskiego do zaprezentowania swoich talentów podczas tegorocznego konkursu. Co roku mamy inny motyw przewodni. W tym roku motywem jest Eurowizja. Uczestnicy mogą wybrać piosenkę obcojęzyczną (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski), która była prezentowana na Konkursie Eurowizji. Oceny dokona jury – lektorzy języków obcych i instruktorzy-muzycy.

Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej naszej szkoły. Zachęcamy do zapoznania się z nim i zgłoszenia swojego uczestnictwa. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną do 30 kwietnia 2019r. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Organizatorzy:

Monika Dudzińska
Edyta Ulman
Jolanta Urban Martinez

Regulamin Konkursu

Karta zgłoszenia

Zgoda na publikację wizerunku