Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

“LOVE SONGS”
IX POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej, który odbędzie się 22 marca 2024 r. o godz. 09.30 w Powiatowej Sali Koncertowej w Zespole Szkół Licealnych  w Leżajsku. Konkurs adresowany jest do młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz klas 7 i 8 szkół podstawowych powiatu leżajskiego.

Każdy uczestnik prezentuje jeden utwór w wybranym języku obcym: angielskim, rosyjskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, ukraińskim. Tegorocznym tematem przewodnim jest piosenka o miłości.  Zapraszamy do udziału w konkursie, na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia należy przesłać do 1 marca 2024 roku wyłącznie w formie elektronicznej na email:     j.martinez@zslchrobry.lezajsk.pl

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Szczegóły u nauczycieli języków obcych oraz na stronie internetowej szkoły w zakładce KONKURSY.
Zachęcamy do udziału!!!

Organizatorzy:
Monika Dudzińska
Edyta Ulman
Jolanta Urban-Martinez

Regulamin Konkursu

Karta zgłoszenia

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (osoba niepełnoletnia)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (osoba pełnoletnia)