Puchar Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Puchar Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Dnia 23 lutego 2024 roku reprezentacja szkoły w futsalu wzięła udział w zawodach sportowych na hali sportowej przy ul. Młocińskiej w Rzeszowie o Puchar Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Udział wzięło 16 zespołów z całego podkarpacia, łącznie 160 uczestników turnieju piłkarskiego ze szkół średnich. Widzieliśmy stałe fragmenty gry, bramki rozstrzygające w ostatnich sekundach meczu, a nawet rzuty karne.

Po całodniowych rozgrywkach meczowych do ścisłego finału zakwalifikowało się II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli z Rzeszowa oraz Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie. Zwycięski puchar i pierwsze miejsce turnieju przywiozła ze sobą do domu drużyna z Lubaczowa. Trzecie miejsce podczas rozgrywek zajęła nasza szkoła Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku

Skład drużyny: Kacper Fusiarz 2C, Piotr Hanejko 3F, Przemek Szczęch 3F, Łukasz Staroń 2TP, Filip Żak 1B, Jakub Miazga 2C, Kamil Nicpoń 3TL, Kacper Kostyra 3TS,Konrad Wilkos 2TP.

Kazimierz Maruszak