Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców

Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców

21 lutego 2023r. w hali sportowej ZSL rozegrana została Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców. Wzięły w niej udział cztery zespoły z Łańcuta, Dynowa, Rzeszowa i Leżajska. Nasza drużyna zajęła II miejsce i uzyskała awans do dalszych rozgrywek. Gratulujemy 😊

Wyniki rywalizacji:

Leżajsk – Łańcut 2:0

Leżajsk – Dynów  2:0

Rzeszów – Leżajsk 2:1

Rzeszów – Łańcut 2:0

Rzeszów – Dynów 2:0

Łańcut – Dynów 2:0

I miejsce – V LO Rzeszów, II miejsce ZSL Leżajsk, III miejsce LO Łańcut, IV miejsce ZSZ Dynów.

Skład drużyny ZSL Leżajsk: Banaś Mikołaj, Harasiuk Jakub, Hryniewski Szymon, Kaszuba Mateusz, Konior Szymon, Kotuła Marcel, Kuźniar Michał, Larwa Bartłomiej, Lasota Kacper, Szczęch Przemysław, Zabłotni Szymon, Zbylut Łukasz.

Kowalski Adam