Rejonowe zawody szachowe

Rejonowe zawody szachowe

W dniu 24 listopada na Powiatowej Auli przy Zespole Szkół Licealnych odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Licealiada w szachach drużynowo. Nasz zespół w kategorii Licealiada w składzie: Tokarz Izabela, Buba Piotr, Różycki Mateusz, Szpila Szymon, Puzio Tomasz, zajął I miejsce i awansował do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 1 grudnia w Zespole Szkół licealnych. Naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w Finale Wojewódzkim.

1 miejsce: ZSL LEZAJSK        13.0 pkt
2 miejsce: II LO Rzeszów          10.0 pkt
3 miejsce: ZSE Rzeszów           10.0 pkt
4 miejsce: ZST Leżajsk              9.0 pkt
5 miejsce: I LO Łańcut                7.0 pkt
6 miejsce: ZS 1 Łańcut               3.0 pkt
7 miejsce: ZS Tyczyn                  2.0 pkt
8 miejsce: LO Dynów                  2.0 pkt

Kazimierz Maruszak