Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego

O godz. 8.00 została odprawiona Msza Święta w Kościele p.w. Jezusa Miłosiernego. Liturgię sprawował ks. Dariusz Wojnar a kazanie wygłosił ks.Wacław Zygarowicz. Na zakończenie ks. prałat Marek Cisek złożył wszystkim najlepsze życzenia owocnej pracy i sukcesów.

W szkole uczniowie klas II i III udali się na spotkanie z wychowawcami, a uczniowie klas I zebrali się na dziedzińcu. Zgromadzonych powitał dyr. Zbigniew Trębacz, który pokrótce opowiedział o historii szkoły, wymienił wybitnych absolwentów, życzył młodzieży sukcesów w nauce, aby w murach szkoły rozwijali swoje zainteresowania i doskonalili talenty. Następnie przedstawił dyrektorów szkoły oraz wychowawców poszczególnych klas. Dyr. Waldemar Tłuczek zapoznał pierwszoklasistów z zasadami panującymi w ZSL. Po czym uczniowie z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie otrzymali niezbędne informacje, a następnie udali się na „wycieczkę” po szkole.