Spedycja to nasza pasja!

Spedycja to nasza pasja!

W dniu 19.10.2021 klasa druga Technik Spedytor z innowacją pożarniczą udała się na wizytę technologiczną do przedsiębiorstwa BorgWarner, zlokalizowanego w Jasionce koło Rzeszowa. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej.

Celem wizyty było zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem firmy, budowanie relacji z potencjalnym pracodawcą, uzyskanie wiedzy z zakresu oczekiwań i wymagań pracodawców na konkretne stanowiska pracy, a także zdobycie ogólnej wiedzy nt. produkcji części samochodowych.

Dziękujemy za miłe i serdeczne przyjęcie, oraz umożliwienie uczniom poznania przemysłu motoryzacyjnego. Dzięki takim wyjazdom uczniowie naszego Technikum nr 2 widzą potrzebę kształcenia się na kierunkach technicznych.

Agnieszka Kolano