Spedytorzy w BMF

Spedytorzy w BMF

14 września 2022 roku, korzystając z pięknej pogody, klasa 2 TS wraz z wychowawcą panią Agnieszką Kolano i panią Elżbietą Jużyniec  uczestniczyła w wycieczce przedmiotowej do BMF Polska Sp. z o.o. Jest to niemiecki zakład wytwarzający szeroką gamę różnych produktów na cały świat. Widzieliśmy produkcję części do maszyn numerycznych, elementy barierek ochronnych, różnego rodzaju rur. Obserwowaliśmy pracę przenośników taśmowych, suwnic, a także codzienną pracę pracowników BMF-u- cięcie, precyzyjne wyginanie blach, spawanie, wycinanie otworów przy pomocy specjalnych maszyn numerycznych.

To Wycieczki dydaktyczne to bardzo ważny aspekt dla  młodzieży w poznawaniu zawodu, w którym postanowili się kształcić. Życzymy pozytywnych wrażeń oraz wielu kształcących i owocnych wycieczek przedmiotowych.

Agnieszka Kolano